top of page


Klimatyzacja do domów,
mieszkań i biur

  • W ramach świadczonych usług zajmujemy się kompleksowym montażem klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz obiektach biurowych. 

  • Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zleceń.

  • Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów klimatyzacji i montażu systemów. Ponadto oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich części do klimatyzatorów oraz świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

amber_standard_white_aranzacja_05-1.webp

W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu Wifi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.

Klimatyzator został zaprojektowany w taki sposób, aby jego nadmuch był w stanie objąć całe pomieszczenie. W tym celu wyposażono go w automatyczne żaluzje poziomą i pionowe. Dzięki temu rozwiązaniu rozkład temperatury w pomieszczeniu jest jeszcze bardziej komfortowy i jednolity.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Posiadamy autoryzacje urządzeń firmy GREE oraz VESSER

 

logo-GREE-GERMANY_II_1000x368.png
pobrane.png

  Typy klimatyzatorów ze względu na sposób montażu:

  • Split– klimatyzator złożony z dwóch jednostek – jednej umieszczonej na zewnątrz budynku oraz drugiej wewnętrznej zainstalowanej bezpośrednio w klimatyzowanym pomieszczeniu. Połączone są one specjalnymi przewodami. Dużą zaletą instalacji klimatyzatorów typu split jest to, że średnice przewodów freonowych są dużo mniejsze w porównaniu do rur powietrznych. Dzięki temu nie ma konieczności wywiercania dużych otworów w ścianie. 

  • Multi-split– urządzenie, w którym do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych (do 5 sztuk). W nowoczesnych systemach multi-split, klimatyzator może utrzymywać różną temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, a ciepło odzyskane z pomieszczeń wymagających chłodzenia przekazywane jest do pomieszczeń ogrzewanych. Zdecydowanie największą zaletą klimatyzacji multisplit jest montaż tylko jednej jednostki zewnętrznej. Dzięki temu z jednej strony zwiększa się estetyka otoczenia, ale z drugiej obniżają się koszty montażu całej instalacji. W klimatyzatorach split i multi-split można stosować jednostki wewnętrzne przypodłogowe, ścienne oraz sufitowe.

Ogrzewanie klimatyzacjąNajtańsza forma ogrzewania

Klimatyzacja potrafi nie tylko ochłodzić mieszkanie latem, ale i ogrzać jesienią czy łagodną zimą.

Klimatyzatory z funkcją grzania wyposażone są w pompę ciepła, która pozwala na uzyskanie efektu odwrotnego do chłodzenia i ogrzanie wnętrza mieszkania lub domu ciepłym powietrzem.

Klimatyzatory ścienne w trakcie pracy nie wydzielają żadnych spalin ani pyłów. Ponadto, powietrze, jakie jest ogrzewane przez klimatyzator, przechodzi przez specjalny system filtracyjny, który jest w stanie zatrzymać niebezpieczne wirusy i nie dopuszcza do rozwoju bakterii.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Ofertą


 

Wszystkie oferowane przez Nas klimatyzatory są wyposażone w pompę ciepła.

Zapraszamy do kontaktu
 

DSC_0894.jpg2.jpg
Screenshot%20at%20Feb%2020%2017-36-28_ed
3.jpg

Krystian

Specjalista ds. obsługi klienta

Kontakt: 790 265 070

mail: krystian@hyperionenergy.pl

Sandra

Specjalista ds. obsługi klienta

Kontakt: 881 143 335

mail: sandra@hyperionenergy.pl

Tomasz 

Specjalista ds. Klimatyzacji

Kontakt: 730 506 333

mail: tomek@hyperionenergy.pl

Marcin Mamulski.jpg

Marcin

Specjalista ds. obsługi klienta

Kontakt: 720 782 230

mail: marcin@hyperionenergy.pl

bottom of page